RN73R2ETTD5831F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5831F50
JLCPCB Part #
C2602726
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.83kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS