RN73R2ETTD5830F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5830F25
JLCPCB Part #
C4135136
Description
-55℃~+155℃ 250mW 583Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS