RN73R2ETTD57R6F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD57R6F100
JLCPCB Part #
C2605319
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS