RN73R2ETTD5762D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5762D10
JLCPCB Part #
C2607690
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS