RN73R2ETTD5761C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5761C10
JLCPCB Part #
C3951584
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS