RN73R2ETTD5760A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5760A25
JLCPCB Part #
C2611873
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS