RN73R2ETTD5622C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5622C50
JLCPCB Part #
C2611970
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS