RN73R2ETTD5621B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5621B50
JLCPCB Part #
C2609096
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS