RN73R2ETTD5603D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5603D50
JLCPCB Part #
C4236647
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS