RN73R2ETTD5602F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD5602F100
JLCPCB Part #
C2605292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS