RN73R2ETTD5601A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5601A10
JLCPCB Part #
C3949647
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS