RN73R2ETTD55R6F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD55R6F25
JLCPCB Part #
C4017106
Description
-55℃~+155℃ 250mW 55.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS