RN73R2ETTD5563B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5563B25
JLCPCB Part #
C2610552
Description
-55℃~+155℃ 250mW 556kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS