RN73R2ETTD5560F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5560F25
JLCPCB Part #
C3985134
Description
-55℃~+155℃ 250mW 556Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS