RN73R2ETTD5560B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5560B50
JLCPCB Part #
C2609366
Description
-55℃~+155℃ 250mW 556Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS