RN73R2ETTD54R2F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD54R2F50
JLCPCB Part #
C4136791
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS