RN73R2ETTD5493F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD5493F100
JLCPCB Part #
C3971081
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS