RN73R2ETTD5491B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5491B10
JLCPCB Part #
C4267366
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS