RN73R2ETTD5423F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD5423F100
JLCPCB Part #
C2605484
Description
-55℃~+155℃ 250mW 542kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS