RN73R2ETTD5423D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD5423D100
JLCPCB Part #
C4177775
Description
-55℃~+155℃ 250mW 542kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS