RN73R2ETTD5362F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD5362F100
JLCPCB Part #
C4145197
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS