RN73R2ETTD5362F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5362F10
JLCPCB Part #
C2602628
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS