RN73R2ETTD5360B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5360B10
JLCPCB Part #
C4067808
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS