RN73R2ETTD5302B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5302B50
JLCPCB Part #
C2609535
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS