RN73R2ETTD5301F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5301F25
JLCPCB Part #
C4160939
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS