RN73R2ETTD52R3D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD52R3D100
JLCPCB Part #
C3958659
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS