RN73R2ETTD5233C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5233C50
JLCPCB Part #
C2608871
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS