RN73R2ETTD5230A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5230A25
JLCPCB Part #
C2611789
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 523Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS