RN73R2ETTD5171A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5171A25
JLCPCB Part #
C4353569
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.17kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS