RN73R2ETTD5170F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5170F25
JLCPCB Part #
C4186350
Description
-55℃~+155℃ 250mW 517Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS