RN73R2ETTD5111B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5111B10
JLCPCB Part #
C4326347
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS