RN73R2ETTD5103F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5103F50
JLCPCB Part #
C4165637
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS