RN73R2ETTD50R5F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD50R5F100
JLCPCB Part #
C2604731
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS