RN73R2ETTD5052F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5052F10
JLCPCB Part #
C2603149
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS