RN73R2ETTD5051B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5051B10
JLCPCB Part #
C4312128
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.05kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS