RN73R2ETTD4990F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4990F25
JLCPCB Part #
C4157472
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS