RN73R2ETTD4990B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4990B50
JLCPCB Part #
C4035872
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS