RN73R2ETTD4931C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4931C50
JLCPCB Part #
C2608939
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS