RN73R2ETTD4931B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4931B10
JLCPCB Part #
C4322710
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS