RN73R2ETTD4871B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4871B25
JLCPCB Part #
C2611118
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS