RN73R2ETTD4871A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4871A10
JLCPCB Part #
C4143782
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS