RN73R2ETTD4870B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4870B25
JLCPCB Part #
C3950474
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS