RN73R2ETTD4810D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4810D50
JLCPCB Part #
C2606529
Description
-55℃~+155℃ 250mW 481Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS