RN73R2ETTD4810A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4810A25
JLCPCB Part #
C2611694
Description
-55℃~+155℃ 250mW 481Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS