RN73R2ETTD4753D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4753D100
JLCPCB Part #
C4343065
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS