RN73R2ETTD4753B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD4753B10
JLCPCB Part #
C4169312
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS