RN73R2ETTD4752A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4752A25
JLCPCB Part #
C2611784
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS