RN73R2ETTD4751D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD4751D100
JLCPCB Part #
C2606909
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS