RN73R2ETTD4751C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4751C10
JLCPCB Part #
C3942473
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS