RN73R2ETTD4702C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4702C10
JLCPCB Part #
C3985107
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS